Skuteczna pomoc

Sztuką dobrego serwisu jest nie tylko wiedza merytoryczna, lecz także dostęp do części. Naszym atutem jest bogate zaplecze magazynowe, w którym znajdują się maszyny przeznaczone na części takich firm jak FUJI, NORITSU, GRETAG, AGFA, KONICA, KIS.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do soboty, oprócz skutecznej sprzedaży sami zajmujemy się serwisem maszyn. Pozwala to uniknąć tkzw. efektu spychologii, czyli sytuacji w których sprzedawca mówi "proszę zadzwonić do serwisanta on Panu pomoże" (o ile nie jest na urlopie i ma ochote odebrać telefon). U nas takie sytuacje nie występują.

Klientów, którzy zakupili minilaby w naszej firmie traktujemy priorytetowo.

W większości przypadków problemy rozwiązujemy telefonicznie. Nie ma potrzeby naciągania Was na koszty. Zgłoszone serwisy i przeglądy organizujemy z uwzględnieniem dodatkowych punktów serwisowych, dzięki takiemu rozwiązaniu bardzo często stali Klienci płacą za dojazd tylko w jedną stronę.

Serwisujemy

Minilaby FUJI oraz NORITSU począwszy od maszyn analogowych do najnowszych urządzeń cyfrowych opartych na zaawansowanych technologiach laserowych. Posiadamy należytą wiedzę techniczną, popartą ponad 10 letnim doświadczeniem w branży.

Przystawki cyfrowe D-CARRIER włoskiego producenta firmy G.P.E. s.r.l. Jest to produkt, którym zajmujemy się od początku naszej przygody w branży serwisowej. Jako jedyni w Polsce posiadamy bogate zaplecze części zamiennych do praktycznie wszystkich modeli karetek.

Nasi Klienci maja taniej

Atrakcyjne rabaty serwisowe przewidziane dla Klientów, którzy zakupili u nas urządzenia fotograficzne.

Zniżki na części nawet do 30%

Więcej

Profilujemy Twój sprzet