FotoSender

Stabilny program dla Twojego Klienta! System FotoSender jest przeznaczony do obsługi sieci laboratoriów fotograficznych, realizujących usługi wywołania zdjęć przesłanych za pomocą Internetu, dodatkowym interesującym modułem jest GALERIA, umożliwiająca sprzedaż zdjęć z reportażu poprzez serwis internetowy.

Zarządzanie zamówieniami odbywa się za pomocą Panelu Administracyjnego FotoGet. Dostępne są również dodatkowe moduły: Płatności Online, WebSender, Hosting, HotFolder.

ILS InterLab System

Zwiększ wydajność minilabu! InterLab System to pakiet oprogramowania zaprojektowany do seryjnej obróbki zdjęć na praktycznie dowolnym urządzeniu drukującym.  Głównym założeniem implementacji oprogramowania ILS było rozszerzenie funkcjonalności i zwiększenie szybkości obróbki zleceń, jak również wprowadzenie ARCHIWUM.


W przypadku pracy z maszynami cyfrowymi Fuji, dzięki zastosowaniu oprogramowania InterLab System, można zauważyć nawet 5 krotnie zwięszoną wydajność pracy operatora*. Ogromną zaletą jest niezależne funkcjonowanie systemów, które pozwala przygotowywać zlecenia zarówno w programie FUJI FRONTIER FE jak i w ILS.

Dostępne wersje oprogramowania: FUJI FES2, PRINTER, DRYLAB, HOTFOLDER, FUJIHF

Promocje

Pakiety i moduły dostępne w ofercie promocyjnej